APIE MUS

Vartai yra vienas pagrindinių konstrukcinių objektų, kurio esmė – atskirti ir sujungti privačią ir viešąją erdves. Šiuolaikiniai vartai turi atitikti įvairius reikalavimus, pirmiausia – kokybės ir kainos santykį. Svarbu, kad estetika derėtų su praktiškumu.

Kiemo vartai atitinka aukščiausius Europos Sąjungos, o tai ne mažiau svarbu, kliento reikalavimus. Bendradarbiaujame tik su patikimais gamintojais, taigi galime užtikrinti, kad mūsų vartų automatika yra itin kokybiška.

UAB „Vartvora“ –  energinga ir šiuolaikiška kompanija. Šioje srityje turime ilgametę profisionalią patirtį.. Rinkoje esame vieni iš nedaugelio kompanijų, kurios specializuojasi patikimų metalo konstrukcijų gamybos srityje. Mūsų produkcija skirta ne tik įvairią veiklą vykdančioms bendrovėms, bet ir pavieniams asmenims. Mums visada yra svarbiausias – klientas. Mes jums galime pasiūlyti geriausius sprendimus taip pat aukščiausią kokybę, profisionalumą, ilgaamžiškumą, patikimuma. Su klientu  kartu ieškome geriausio abipusio rezultato atsižvelgdami į kiekvieno užsakovo finansines galimybes. Taip pat klientų patogumui prie vartų galime sumontuoti patikima automatiką.                                                 

                  Dirbame tam, kad jūsų privati erdvė būtų saugi.